W zimę gdy dni są szare i smutne nasze mieszkanie nie musi też takie być, wystarczy trochę chęci, a możemy ożywić każde nawet najnudniejsze wnętrze.

W ostatnich latach odchodzi się od malowania ścian na jasne, “bezpieczne” kolory, coraz częściej eksperymentujemy z różnymi barwami. W tym sezonie postawmy na modne, odważne i energetyczne kolory, które z pewnością pasują do każdego wystroju wnętrza. Ściany kuchenne pomalujmy na czerwono, kolor ten wzmaga apetyt, a dodatkowo jest bardzo stylowy i pięknie wygląda z jasnymi szafkami kuchennymi. Salon możemy odmienić poprzez zastosowanie w nim np. dwóch barw. Idealnie tu pasuje ciemna śliwka, pomarańcz, czekoladowy brąz oraz butelkowa zieleń. Jeśli nie czujesz się na siłach, skorzystaj z porad specjalistów, np. projektanci wnętrz Bydgoszcz.

Sypialnia mimo, iż jest pomieszczeniem, w którym nie przyjmujemy gości tutaj też możemy pokusić się na odważne kolory. W takim wnętrzu, gdzie mamy odpocząć i zrelaksować się powinniśmy pomalować na mocny kolor tylko jedną ze ścian. Doskonale sprawdzą się tu takie barwy jak fiolet i jasny błękit. Jeżeli chcemy ożywić wnętrza już od progu, powinniśmy również pomalować przedpokój. Pochłonięci szaleństwem kolorów nie możemy zapomnieć by nie przesadzić i by nasz dom nie wyglądał jak pisanka.